Voltea +48 52 320 11 36

VOLTEA tworzy zespół ekspertów,
których pasją są nowoczesne
rozwiązania dla oświetlenia.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta cieszymy się uznaniem na rynku krajowym i wśród partnerów za granicą.

Tak dynamiczny rozwój był możliwy jedynie dzięki osobistemu zaangażowaniu, determinacji i szybkiemu reagowaniu całego zespołu na zmieniające się warunki rynkowe.

Naszą wiedzę, doświadczenie i pasję przekuwamy w produkty tak doskonałe, jak tylko pozwalają nam dostępne na świecie technologie. Ciągle wzbogacamy ofertę i dostosowujemy ją do potrzeb klientów, którzy cenią nowoczesne i oszczędne rozwiązania oświetleniowe, a przy tym zwracają uwagę na ochronę środowiska i wygodę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo jedynie najnowsze, ekonomiczne rozwiązania techniczne. Potwierdzeniem tego są certyfikaty nadawane oświetleniu VOLTEA przez niezależne instytucje badawcze, takie jak Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie.

Wszystkie nasze produkty cechuje wysoka energooszczędność i sprawność, a przy tym prostota zastosowania i optymalna cena. Zanim jakikolwiek produkt VOLTEA zostanie włączony do oferty, poddawany jest szczegółowym badaniom oraz przeprowadzane są testy funkcjonalności w warunkach laboratoryjnych oraz w docelowym otoczeniu. W zakresie wdrażania nowych technologii współpracujemy z USWAY corp z Chicago, działającym pod zarządem Polaka, p. Wiktora Korzeniowskiego. Od lat związany z VOLTEA, prowadzi szereg badań i jest autorem licznych innowacji stosowanych w naszych produktach.

Dzięki szerokiej współpracy z firmami instalacyjnymi oraz projektantami w całym kraju, dostarczamy naszym klientom kompleksowy pakiet usług – od projektu, przez dostawę lamp po ich montaż.

 

Gdzie świecimy ?

0

świecących lamp LED Voltea w Polsce

0

osiedli i wspólnot mieszkaniowych

0

fabryki i magazyny

0

ulice, parki i place

Historia firmy

VOLTEA powstała w 2005 roku i początkowo zajmowała się rozwijającym się w tamtym czasie w kraju segmentem drobnych urządzeń RTV, w tym odtwarzaczy MP3. Po trzech latach rozpoczęto prace nad oświetleniem liniowym i oświetleniem automatycznym przy wsparciu USWAY CORP.

W 2010 roku powstają pierwsze prototypy lamp automatycznych w oparciu o technologie LED i podczerwone czujniki ruchu. Już w kolejnym roku do firmy napływają nowi inwestorzy i następuje przekształcenie formy prowadzonej działalności. W tym samym roku VOLTEA wprowadza na Polski rynek pierwszą serię lamp automatycznych LED i rozpoczyna produkcję świetlówek T5.

W 2012 roku VOLTEA rozpoczyna pracę nad skutecznym i prostym rozwiązaniem dla zwiększenia bezpieczeństwa przestrzeni wspólnych – czyli automatycznymi lampami z modułem awaryjno-ewakuacyjnym, które już w kolejnym roku uzyskały certyfikat Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie. VOLTEA rozpoczyna również produkcję lamp automatycznych w oparciu o nowoczesne czujniki mikrofalowe, a w roku 2014 wprowadza do produkcji czujniki megamatic, duomatic, variomatic pozwalające specjalistom na daleko idące dostosowanie parametrów indywidualnie dla każdej lampy, niezależnie od miejsca montażu.

Stale poszerzamy ofertę o najnowsze rozwiązania oświetleniowe i prowadzimy prace nad zintegrowaniem czujników ruchu z przetwornicami.

Ugruntowana pozycja rynkowa VOLTEA, dostawcy nowoczesnych i energooszczędnych lamp LED, skłoniła nas do podjęcia szerokiej współpracy z podmiotami branży oświetleniowej w celu oferowania naszym klientom zintegrowanych usług w zakresie projektowania, transportu  oraz instalacji energooszczędnych lamp LED.

Votlea oświetlenie
Votlea

DLACZEGO VOLTEA?

Organizujemy cały proces

Doradztwo
Doradztwo
Kupując nasze lampy - projekt otrzymasz gratis.
Projekt
Projekt
Jeżeli wymagany jest projekt oświetlenia, wykonamy go. Kupując nasze lampy, projekt otrzymasz gratis.
Sprzedaż
Sprzedaż
Jeżeli jesteś zdecydowany na konkretny produkt, kup go w naszym sklepie. Chcesz podjąć stałą współpracę - zadzwoń do działu współpracy i sprzedaży.
Montaż
Montaż
Współpracujemy z setkami firm instalacyjnych w całym kraju, dzięki temu możemy zaproponować usługę montażu zakupionych u nas lamp niezależnie od lokalizacji.
Serwis
Serwis
Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać.

Współpraca

Podejmując stałą współpracę z firmami instalacyjnymi i biurami projektowymi w programie Biznes Partner VOLTEA przyświecała nam, wciąż rozwijana w praktyce, zasada:

Wspólne cele, wspólne korzyści

Rozwijając tę zasadę w codziennych działaniach, wspólnie z naszymi partnerami z całego kraju możemy zapewnić naszym klientom:

Skontaktuj się z Działem Współpracy