Voltea +48 52 320 11 36
PL PL

Naszą wiedzę, doświadczenie i pasję przekuwamy
w produkty tak doskonałe, jak tylko pozwalają
nam dostępne na świecie technologie.

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem opraw oświetleniowych najwyższej jakości.

Zapewniamy lampy LED do różnego rodzaju budynków i przestrzeni, jak na przykład hale produkcyjne, magazyny, parki czy też drogi osiedlowe. Szeroka oferta firmy sprawia, że jesteśmy w stanie dostosować się do oczekiwań każdego z klientów. Przeprowadzane realizacje pozwalają nam na nieustanne podnoszenie swoich kompetencji. Spośród ostatnio wykonanych zleceń wyróżnić można między innymi montaż oświetlenia w Sądzie Rejonowym czy też instalację opraw LED na ulicach Świdnika. Realizacja ta wymagała bardzo dużej wiedzy i umiejętności, aby umieszczone oświetlenie zapewniło bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom drogi. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa oraz do obejrzenia dotychczas przeprowadzonych realizacji. Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Wybierz kategorię, która Cię interesuje

Masz pytania dotyczące produktów firmy VOLTEA? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje kontaktowe.

Profesjonalna oraz
kompleksowa obsługa

Kontakt