×

Szanowni Państwo,

 

W związku z obecną sytuacją epidemiczną chcemy poinformować o działaniach jakie podjęliśmy na rzecz zachowania bezpieczeństwa jak również ciągłości pracy w Voltea.

 

To ważne abyśmy wspólnie zadbali o bezpieczeństwo, dlatego większość pracowników centrali jak i sieci sprzedaży Voltea pracuje zdalnie i są dostępni w godzinach pracy firmy pod telefonem i pocztą mailową, sprawnie realizując Państwa potrzeby biznesowe.

 

Nasi Pracownicy są również proszeni o ograniczenie kontaktów społecznych do minimum aby zgodnie z zaleceniami służb medycznych ograniczyć możliwość rozprzestrzeniania się wirusa.

 

Kontakt mailowy i telefoniczny z Voltea przebiega bez zakłóceń.

 

Magazyn logistyczny Voltea działa z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa. Realizacja zamówień i dostaw jest wykonywana na bieżąco za pośrednictwem firmy kurierskiej. Z uwagi na bezpieczeństwo, do odwołania zawiesiliśmy możliwość osobistych odbiorów towaru z siedziby firmy.

 

Nasz sklep internetowy jest dostępny dla Państwa przez całą dobę. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00, za pomocą poczty elektronicznej sklep@ voltea.pl lub pod numerem telefonu 535 263 603

 

 

Jesteśmy przekonani, że wspólnie przezwyciężymy zaistniałą sytuację. Życzymy Państwu i współpracownikom oraz Waszym najbliższym zdrowia !

 

O ewentualnych zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Voltea

+48 52 320 11 36
PL PL

Skontaktuj się z nami

ROZLICZENIA

Agnieszka Kitowska

tel.: 535 776 747

agnieszkak@voltea.pl

WSPÓŁPRACA Z FIRMAMI WYKONAWCZYMI I PROJEKTOWYMI

Anna Woźniak-Kamińska

tel.: 531 339 394

anna@voltea.pl

WSPÓŁPRACA Z FIRMAMI WYKONAWCZYMI I PROJEKTOWYMI

Beata Branecka

tel.: 530 303 573

beata@voltea.pl

E-SKLEP, SOCIAL MEDIA

Kamila Ostrowska

tel.: 535 263 603

sklep@voltea.pl

REKLAMACJE

Sebastian Bednarek

tel.: 531 953 137

sebastian@voltea.pl

MAGAZYN, LOGISTYKA

Paweł Rojewski

tel.: 533 979 459

pawel@voltea.pl

WSPARCIE TECHNICZNE

Robert Łuczak

tel.: 662 006 582

robert@voltea.pl

Przedstawiciele Voltea w całej Polsce Wskaż na mapie województwo

Oświetlenie osiedli

Katarzyna Trepczyńska

tel.: 882 176 016
katarzyna@voltea.pl

Oświetlenie przemysłowe / uliczne

Paweł Domżał

tel.: 536 166 650
paweld@voltea.pl

Oświetlenie osiedli, oświetlenie przemysłowe / uliczne

Tomek Wojciechowski

tel.: 570 247 907
tomekw@voltea.pl

Oświetlenie przemysłowe / uliczne

Mieczysław Baranowski

tel.: 535 375 050
mietek@voltea.pl

Oświetlenie osiedli:

Agnieszka Januszkiewicz

tel.: 664 928 685
agnieszkaj@voltea.pl

Oświetlenie przemysłowe / uliczne:

Joanna Hartwich

tel.: 531 594 194
joannah@voltea.pl

Oświetlenie osiedli:

Katarzyna Trepczyńska

tel.: 882 176 016
katarzyna@voltea.pl

Oświetlenie przemysłowe / uliczne

Paweł Domżał

tel.: 536 166 650
paweld@voltea.pl

Przedstawiciele w Łodzi:

Oświetlenie osiedli i oświetlenie przemysłowe / uliczne:

Voltea Lighting

tel.: +48 604 173 131
lodz@voltea.pl

Oświetlenie osiedli:

Krzysztof Radziwiński

tel.: 535 501 010
krzysztof@voltea.pl

Oświetlenie przemysłowe / uliczne:

Maciej Szajer

tel.: 730 172 727
maciej@voltea.pl

Oświetlenie osiedli:

Tomasz Gromulski

tel.: 662 270 570
tomek@voltea.pl

Oświetlenie osiedli:

Ryszard Zieliński

tel.: 696 002 648
ryszard2@voltea.pl

Oświetlenie przemysłowe / uliczne:

Adam Bołbotowski

tel.: 784 649 927
adam@voltea.pl

Oświetlenie osiedli:

Katarzyna Trepczyńska

tel.: 882 176 016
katarzyna@voltea.pl

Oświetlenie osiedli:

Dariusz Bromblik

tel.: 882 176 017
darekb@voltea.pl

Oświetlenie osiedli:

Agnieszka Januszkiewicz

tel.: 664 928 685
agnieszkaj@voltea.pl

Oświetlenie przemysłowe / uliczne:

Joanna Hartwich

tel.: 531 594 194
joannah@voltea.pl

Oświetlenie osiedli:

Tomasz Gromulski

tel.: 662 270 570
tomek@voltea.pl

Oświetlenie przemysłowe / uliczne:

Adam Bołbotowski

tel.: 784 649 927
adam@voltea.pl

Oświetlenie osiedli i oświetlenie przemysłowe / uliczne:

Darek Dec

tel.: 570 249 329
darekd@voltea.pl

Oświetlenie osiedli:

Ryszard Zieliński

tel.: 696 002 648,
ryszard2@voltea.pl

Oświetlenie przemysłowe / uliczne:

Mieczysław Baranowski

tel.: 535 375 050
mietek@voltea.pl

Oświetlenie osiedli

Tomasz Gromulski

tel.: 662 270 570
tomek@voltea.pl

Oświetlenie przemysłowe / uliczne:

Dariusz Dec

tel.: 570 249 329
darekd@voltea.pl

Oświetlenie osiedli:

Krzysztof Radziwiński

tel.: 535 501 010
krzysztof@voltea.pl

Oświetlenie osiedli:

Dariusz Bromblik

tel.: 882 176 017
darekb@voltea.pl

Oświetlenie przemysłowe / uliczne:

Tomasz Prosyniak

tel.: 790 472 727
tomekp@voltea.pl

Oświetlenie osiedli:

Agnieszka Januszkiewicz

tel.: 664 928 685
agnieszkaj@voltea.pl

Oświetlenie przemysłowe / uliczne:

Joanna Hartwich

tel.: 531 594 194
joannah@voltea.pl

Oświetlenie osiedli i oświetlenie przemysłowe / uliczne:

Darek Dec

tel.: 570 249 329,
darekd@voltea.pl

Oświetlenie osiedli

Tomasz Gromulski

tel.: 662 270 570
tomek@voltea.pl

Oświetlenie osiedli:

Ryszard Zieliński

tel.: 696 002 648,
ryszard2@voltea.pl

Oświetlenie osiedli:

Tomasz Gromulski

tel.: 662 270 570
tomek@voltea.pl

Oświetlenie przemysłowe / uliczne:

Mieczysław Baranowski

tel.: 535 375 050,
mietek@voltea.pl

Oświetlenie przemysłowe / uliczne

Paweł Domżał

tel.: 536 166 650
paweld@voltea.pl

Oświetlenie osiedli:

Katarzyna Trepczyńska

tel.: 882 176 016
katarzyna@voltea.pl

Oświetlenie osiedli:

Ryszard Zieliński

tel.: 696 002 648,
ryszard2@voltea.pl

Oświetlenie osiedli:

Tomasz Gromulski

tel.: 662 270 570
tomek@voltea.pl

VOLTEA Poland sp. z o.o. sp. k.

ul. Bydgoska 19a,
86-065 Lisi Ogon,
gm. Białe Błota Zobacz na mapie
NIP: 5542903296
REGON: 340913415
KRS: 0000499795

Wyślij do nas wiadomość

Proszę podać prawidłowe imię i nazwisko.
Proszę podać prawidłowy adres email.
Proszę podać treść wiadomości.
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Przepraszamy! Twoja wiadomość nie została wysłana!