Voltea +48 52 320 11 36
Przejdź do logowania

Bardzo atrakcyjną ofertę przygotowujemy dla firm instalacyjnych, które zdecydują się skorzystać z naszych propozycji. Posiadamy bogatą ofertę obejmującą ponad 200 typów opraw dla zróżnicowanych obiektów. Produkty te dostępne są dla naszych klientów na bardzo preferencyjnych warunkach zakupu pod względem cenowym, realizacji płatności, a także możliwości wykonania dostawy zamówionych artykułów.

Zróżnicowane zastosowanie

Wiele naszych lamp oświetleniowych typu LED jest wykorzystywanych nie tylko w halach produkcyjnych, magazynach czy w budownictwie wielorodzinnym. Liczne produkty trafiają również do hoteli, urzędów czy innych obiektów publicznych, ale także na ulice czy parki, a ich nowoczesna stylistyka i przede wszystkim energooszczędne działanie sprawiają, że użytkownicy są bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru.

Zalety oferty lamp oświetleniowych

Różnorodna oferta nowoczesnych produktów, które są wciąż wzbogacane o nowe modele, to tylko jeden z wielu atutów naszej oferty, przygotowanej dla instalatorów. Do czekających na nich korzyści zaliczyć można także bardzo atrakcyjne rabaty, które w zależności od regularności i wielkości dokonywanych zakupów mogą wynosić od 5 nawet do 35 %. Atrakcyjną ofertą jest także możliwość skorzystania z opcji darmowej dostawy, która będzie realizowana w bardzo szybkim czasie, już w ciągu 24 godzin. Ważną informacją jest długi termin płatności, który może wynosić w niektórych przypadkach nawet 60 dni.

Jeżeli jesteś naszym
Biznes Partnerem,
otrzymałeś login i hasło,
zarejestruj się i dokonaj zakupu.
Jeżeli nie jesteś naszym
Biznes Partnerem
skontaktuj się z Działem współpracy
i korzystaj z programu „Niekończące się korzyści”

0

lamp w ofercie Voltea

0

firm gotowych do montażu lamp Voltea

0

biur projektowych przygotowuje projekty oświetlenia

0

świecących lamp LED Voltea w Polsce