×

Szanowni Państwo,

 

W związku z obecną sytuacją epidemiczną chcemy poinformować o działaniach jakie podjęliśmy na rzecz zachowania bezpieczeństwa jak również ciągłości pracy w Voltea.

 

To ważne abyśmy wspólnie zadbali o bezpieczeństwo, dlatego większość pracowników centrali jak i sieci sprzedaży Voltea pracuje zdalnie i są dostępni w godzinach pracy firmy pod telefonem i pocztą mailową, sprawnie realizując Państwa potrzeby biznesowe.

 

Nasi Pracownicy są również proszeni o ograniczenie kontaktów społecznych do minimum aby zgodnie z zaleceniami służb medycznych ograniczyć możliwość rozprzestrzeniania się wirusa.

 

Kontakt mailowy i telefoniczny z Voltea przebiega bez zakłóceń.

 

Magazyn logistyczny Voltea działa z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa. Realizacja zamówień i dostaw jest wykonywana na bieżąco za pośrednictwem firmy kurierskiej. Z uwagi na bezpieczeństwo, do odwołania zawiesiliśmy możliwość osobistych odbiorów towaru z siedziby firmy.

 

Nasz sklep internetowy jest dostępny dla Państwa przez całą dobę. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00, za pomocą poczty elektronicznej sklep@ voltea.pl lub pod numerem telefonu 535 263 603

 

 

Jesteśmy przekonani, że wspólnie przezwyciężymy zaistniałą sytuację. Życzymy Państwu i współpracownikom oraz Waszym najbliższym zdrowia !

 

O ewentualnych zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Voltea

+48 52 320 11 36
PL PL

Rodzina opraw LED Optican powiększa się o nowe MOCE !!!

 

Do tej pory oprawy energooszczędne LED Optican dostępne były w mocach 30W i 50W.

 

Od września do oferty Voltea dołączyły moce 40W i 60W oraz Optican z oddzielną komorą na osprzęt elektryczny.

Ostatnia ze wspomnianych opcji umożliwia zastosowanie zaawansowanych systemów sterowania i dostosowanie mocy oprawy w zakresie od 0 do 120W.

 

Oprawy te doskonale sprawdzają się przy oświetleniu dróg, parkingów, placów czy ścieżek rowerowych.

 

 

Parę słów o Opticanie z oddzielna komorą na osprzęt elektryczny

 

Jest to zaawansowana oprawa uliczna LED o nowoczesnym wzornictwie. Obudowa wykonana jest z odlewu aluminium a gładka wierzchnia część ułatwia utrzymanie oprawy w czystości. Specjalna konstrukcja skutecznie odprowadza nadmiar ciepła. Strumień światła generwoany jest przez wysokiej klasy diody LED a kształtowany przez układ optyczny z wysoce odpornego na uderzenia poliwęglanu. Oprawa może być skonfigurowana z większością dostępnych na rynku nowoczesnych opcji sterowania.

 

Konstrukcja obudowy umożliwia montaż złącz typu Zhaga, NEMA itp. Jest łatwa w montażu. Posiada zintegrowany uchwyt z regulacją kąta nachylenia, dzięki któremu możemy osadzić ją na słupie pionowym lub poziomym wysięgniku o średnicy 50-60mm. Warto również wspomnieć że oprawa ma minimalną powierzchnię boczną, dzięki czemu stawia niski opór wiatrom.

 

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Voltea