×

Szanowni Państwo,

 

W związku z obecną sytuacją epidemiczną chcemy poinformować o działaniach jakie podjęliśmy na rzecz zachowania bezpieczeństwa jak również ciągłości pracy w Voltea.

 

To ważne abyśmy wspólnie zadbali o bezpieczeństwo, dlatego większość pracowników centrali jak i sieci sprzedaży Voltea pracuje zdalnie i są dostępni w godzinach pracy firmy pod telefonem i pocztą mailową, sprawnie realizując Państwa potrzeby biznesowe.

 

Nasi Pracownicy są również proszeni o ograniczenie kontaktów społecznych do minimum aby zgodnie z zaleceniami służb medycznych ograniczyć możliwość rozprzestrzeniania się wirusa.

 

Kontakt mailowy i telefoniczny z Voltea przebiega bez zakłóceń.

 

Magazyn logistyczny Voltea działa z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa. Realizacja zamówień i dostaw jest wykonywana na bieżąco za pośrednictwem firmy kurierskiej. Z uwagi na bezpieczeństwo, do odwołania zawiesiliśmy możliwość osobistych odbiorów towaru z siedziby firmy.

 

Nasz sklep internetowy jest dostępny dla Państwa przez całą dobę. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00, za pomocą poczty elektronicznej sklep@ voltea.pl lub pod numerem telefonu 535 263 603

 

 

Jesteśmy przekonani, że wspólnie przezwyciężymy zaistniałą sytuację. Życzymy Państwu i współpracownikom oraz Waszym najbliższym zdrowia !

 

O ewentualnych zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Voltea

+48 52 320 11 36
PL PL

Szeroki wachlarz zastosowań. Uniwersalne źródło światła do stosowania w oprawach z popularnym gniazdem G13. Dzięki wykorzystaniu przy produkcji kloszy technologii nano PC uzyskano bardzo dobre parametry optyczne i użytkowe, dobre rozproszenie strumienia, szeroki kąt rozsyłu i ograniczenie efektu olśnienia.

Klosz po odkształceniu w pewnych granicach ma właściwości powrotu do pierwotnego kształtu. Klosz nie odkształca się w trakcie eksploatacji dzięki o połowę mniejszemu współczynnikowi rozszerzalności cieplnej nano PC w stosuku do tradycyjnie używanego PC. Brak szklanych elementów umożliwia bezpieczne użytkowanie w przemyśle i wszelkich zastosowaniach wykluczających możliwość wydostania się z tuby obcych ciał w przypadku uszkodzenia klosza.

 

Specyfikacja techniczna:

Napięcie zasilania: 85-265V 50/60Hz
Moc: 9W, 18W
Współczynnik mocy: >0,9
Temp. barwowa: 4000K, 6000K
Stopień odwzorowania barw: Ra>80
Zakres temp. pracy: -30°C do +45°C
Masa: 0,07 kg, 0,12 kg
Skuteczność: 110 lm/W
Strumień świetlny: 990 lm, 1980 lm 
Typ zasilania: dwustronne
Rodzaj trzonka: G13

 

Pozdrawiamy

Zespół Voltea