Voltea +48 52 320 11 36

Istnieją urządzenia, dzięki którym nie musimy zważać na warunki panujące na zewnątrz czy wewnątrz. Do jednych z nich zaliczamy naświetlacz LED Shot CAMELEON, a konkretnie kilka jego wersji. Wszystkie z nich jednak łączą pewne cechy, z którymi warto się zapoznać.

Wielozadaniowość

Nowoczesne naświetlacze LED Shot CAMELEON stosowane są zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i poza nimi. Wszystko dzięki znajdującym się na nich przełącznikach, które umożliwiają dostosowanie barwy światła do panujących warunków, gdyż swobodnie możemy wybierać między natężeniem ciepłym, neutralnym oraz zimnym.

Ponadto chcąc jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność urządzenia, do przygotowanego naświetlacza możemy podłączyć zintegrowany czujnik zmierzchu i ruchu, które obsługiwane za pomocą pilota umożliwiają konfigurację poziomu czułości, a także czasu świecenia po zaniknięciu ruchu.

Na dodatek w wersjach 30W, 50W i 100W możemy regulować pozycję czujnika w poziomie i w pionie. A dzięki długiemu przewodowi i elastycznemu pałąkowi urządzenie może być ustawione pod jakimkolwiek kątem, przez co wybrany naświetlacz możemy umieścić w “gęstych” pomieszczeniach przy maksymalnym wykorzystaniu strumienia światła.

W ofercie naszego sklepu możesz zamówić wymienione naświetlacze.

Wytrzymałość

Źródłem światła urządzeń Shot CAMELEON są LED-owe diody Surface Mounted Device, które chronione są przez obudowę ze szkła hartowanego o 4 mm grubości. Zabezpieczenie wykonano z odlewu wysokiej klasy aluminium, które służy jednocześnie za zawór wyrównujący ciśnienie, a także za skuteczny odprowadzacz generowanej energii cieplnej. Na dodatek obudowę poddano malowaniu proszkowemu, co zapewnia dodatkową ochronę przed korozją.

Szerokie zastosowanie

Urządzenia LED Shot CAMELEON mogą służyć jako oświetlenie domowe oraz przemysłowe. W odróżnieniu od podobnych halogenów i innych opraw one pozwalają na bezproblemowe doświetlenie dużych powierzchni przy minimalnym poborze mocy. Jeśli chcesz sprawdzić je w praktyce, to polecamy wejść na stronę firmy VOLTEA.