×

Szanowni Państwo,

 

W związku z obecną sytuacją epidemiczną chcemy poinformować o działaniach jakie podjęliśmy na rzecz zachowania bezpieczeństwa jak również ciągłości pracy w Voltea.

 

To ważne abyśmy wspólnie zadbali o bezpieczeństwo, dlatego większość pracowników centrali jak i sieci sprzedaży Voltea pracuje zdalnie i są dostępni w godzinach pracy firmy pod telefonem i pocztą mailową, sprawnie realizując Państwa potrzeby biznesowe.

 

Nasi Pracownicy są również proszeni o ograniczenie kontaktów społecznych do minimum aby zgodnie z zaleceniami służb medycznych ograniczyć możliwość rozprzestrzeniania się wirusa.

 

Kontakt mailowy i telefoniczny z Voltea przebiega bez zakłóceń.

 

Magazyn logistyczny Voltea działa z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa. Realizacja zamówień i dostaw jest wykonywana na bieżąco za pośrednictwem firmy kurierskiej. Z uwagi na bezpieczeństwo, do odwołania zawiesiliśmy możliwość osobistych odbiorów towaru z siedziby firmy.

 

Nasz sklep internetowy jest dostępny dla Państwa przez całą dobę. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00, za pomocą poczty elektronicznej sklep@ voltea.pl lub pod numerem telefonu 535 263 603

 

 

Jesteśmy przekonani, że wspólnie przezwyciężymy zaistniałą sytuację. Życzymy Państwu i współpracownikom oraz Waszym najbliższym zdrowia !

 

O ewentualnych zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Voltea

+48 52 320 11 36
PL PL

Szeroki zakres zastosowań jako oprawa uzupełniająca w pomieszczeniach, gdzie konieczne jest zapewnienie oświetleni w wypadku awarii zasilania.

 

Polecana do oświetlenia awaryjnego hal parkingowych, korytarzy, przejść, ciągów komunikacyjnych. Oprawa składa się z dwóch modułów: sterującego oraz modułu oświetleniowego LED.

Okrągły moduł oświetleniowy przeznaczony jest do zamocowania w otworze montażowym i posiada odłączany pierścień, dzięki czemu moduł można dopasować do otworu o różnej średnicy od 65 do 125 mm.

Możliwość montażu na powierzchniach normalnie palnych. Źródłem światła jest dioda LED typu SMD. Moduł dostarcza światło w wypadku awarii zasilania sieciowego dzięki baterii akumulatorów o pojemności 1200 mAh. Oprawa wyposażona w przycisk testu ręcznego.

 

Wersja podstawowa MOA-02 wpuszczana w powierzchnię montażową.

 

 

 

Dostępna również opcja z puszką instalacyjną MOA-02 BOX umożliwiającą montaż nawierzchniowy, przeznaczona do hal garażowych, magazynów itp.

 

 

Oprawa posiada certyfikat Centrum Naukowo Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej.

 

Parametry techniczne

 

Napięcie zasilania: 230V 50/60Hz
Moc: 3W
Strumień świetlny: 135 lm
Pojemność baterii akumulatorów: 1200 mAh
Czas świecenia przy awarii zasilania: >1h
Temp. barwowa: 5000K
Zakres temp. pracy: -10°C do +50°C
Masa: 0,37 kg
Wymiary (moduł LED): Ø85 / Ø140 x 20 mm
Klasa ochronności: I
Stopień szczelności: IP20
Odporność na uderzenia: IK10
Wymiary (moduł sterujący): 240 x 38 x 38 mm
Czas ładowania akumulatora: <24h

 

Pozdrawiamy

Zespół Voltea