×

Szanowni Państwo,

 

W związku z obecną sytuacją epidemiczną chcemy poinformować o działaniach jakie podjęliśmy na rzecz zachowania bezpieczeństwa jak również ciągłości pracy w Voltea.

 

To ważne abyśmy wspólnie zadbali o bezpieczeństwo, dlatego większość pracowników centrali jak i sieci sprzedaży Voltea pracuje zdalnie i są dostępni w godzinach pracy firmy pod telefonem i pocztą mailową, sprawnie realizując Państwa potrzeby biznesowe.

 

Nasi Pracownicy są również proszeni o ograniczenie kontaktów społecznych do minimum aby zgodnie z zaleceniami służb medycznych ograniczyć możliwość rozprzestrzeniania się wirusa.

 

Kontakt mailowy i telefoniczny z Voltea przebiega bez zakłóceń.

 

Magazyn logistyczny Voltea działa z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa. Realizacja zamówień i dostaw jest wykonywana na bieżąco za pośrednictwem firmy kurierskiej. Z uwagi na bezpieczeństwo, do odwołania zawiesiliśmy możliwość osobistych odbiorów towaru z siedziby firmy.

 

Nasz sklep internetowy jest dostępny dla Państwa przez całą dobę. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00, za pomocą poczty elektronicznej sklep@ voltea.pl lub pod numerem telefonu 535 263 603

 

 

Jesteśmy przekonani, że wspólnie przezwyciężymy zaistniałą sytuację. Życzymy Państwu i współpracownikom oraz Waszym najbliższym zdrowia !

 

O ewentualnych zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Voltea

+48 52 320 11 36
PL PL

Montaż opraw Voltea w szkole średniej zawodowej o profilu technicznym w Wielkopolsce

 

 

Szkoła to miejsce gdzie szczególnie powinniśmy zadbać o jakoś oświetlenia.

 

Powinno ono zapewniać komfort widzenia, zdolność rozróżniania szczegółów bez nadmiernego wysilania wzroku.

 

W przesteni naukowej takie czynności jak czytanie, pisanie, prace laboratoryjne czy techniczne powinny przebiegać sprawnie i bez zakłuceń.

 

Nieprawidłowe dobranie źródeł światła może niekorzystnie wpływać na układ nerwowy człowieka zaburzając jego koncentrację oraz utrwalać bądź pogłębiać wadę wzroku.

 

Należy zatem tak dobrać oświetlenie i stworzyć takie warunki aby nauka i praca w pomieszczeniach dydaktycznych była zdrowa i efektywna.

 

Przedstawiamy krótką fotorelację z montażu opraw w Szkole Średniej Zawodowej w Wielkopolsce.

 

Do montażu użyliśmy energooszczędnych opraw LED z naszej oferty o przeznaczeniu zewnętrznym takich jak Sniper Pro i Tina oraz wewnętrznym: Flexa, Flexa Square, Haler Next i panel LED Slim.

 

 

 

 

Jeśli chcielibyście poznać szczegóły odnośnie energooszczędnych opraw LED z naszej oferty zajrzyjcie w zakładkę „produkty” lub skontaktujcie się znami.

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Voltea