Voltea +48 52 320 11 36

Funkcjonalne, lekkie, wytrzymałe oraz proste w montażu. Właśnie takie są nowoczesne oprawy LED FOX-LINE 40W i 60W Cameleon Multipower. W jakim środowisku najlepiej się sprawdzą? Z jakiego materiału są wykonane? Tego dowiemy się w tym artykule. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury!

Bezkompromisowe rozwiązania

W model oprawy liniowej FOX-LINE 40W Cameleon Multipower zaimplementowano liczne funkcje, które znacznie ułatwią nam dostosowanie urządzenia do konkretnych warunków. Pierwszą z nich jest Multipower, dzięki której za pomocą mikroprzełączników możemy wybrać i ustawić moc urządzenia w zakresie od 22W, 30W, 35W do 40W. Większe wartości oferuje z kolei wersja FOX-LINE 60W. Drugą funkcją charakterystyczną dla obu urządzeń jest możliwość ustawienia temperatury barwowej od 3000 i 4000 do nawet 5000K. Przy niższych wartościach uzyskamy światło cieplejsze i bardziej żółte, z kolei przy wyższych barwę białą, czyli neutralną.

Szerokie zastosowanie

Zarówno FOX-LINE 40W, jak i 60W Cameleon Multipower to nowoczesne oprawy LED przygotowane do pracy w środowisku przemysłowym — takim, w którym nie brakuje kurzu, pyłu oraz podwyższonego poziomu wilgotności. Można je zastosować nie tylko w warunkach przemysłowych, bo nowoczesne oprawy FOX-LINE 40W I 60W Cameleon Multipower idealnie sprawdzą się jako oświetlenie:

  • hal,
  • garaży,
  • parkingów podziemnych,
  • punktów handlowych,
  • stacji paliwowych.

Nowoczesna konstrukcja

Wspomnieliśmy o funkcjonalności opraw, niemniej ważna jest ich budowa, która składa się z obudowy i klosza wytworzonych przy użyciu poliwęglanu, który czyni urządzenia niezwykle wytrzymałe oraz lekkie. Ponadto sam montaż opraw nie jest skomplikowany, gdyż do wyboru są dwie możliwości: nawierzchniowo do ściany lub do sufitu. Jeśli chcesz sprawdzić je w praktyce, to zapraszamy do odwiedzenia sklepu voltea.pl — tym samym przypominamy, że CAMELEON & MULTIPOWER są znakiem towarowym słownym zarejestrowanym w Urzędzie Patentowym RP i stanowią własność Voltea.