Voltea +48 52 320 11 36

Od tego, jak urządzone jest wnętrze mieszkania, zależy Twoje samopoczucie. Warto jednak pamiętać o tym, że wystrój pokoi to nie wszystko – równie ważne jest to, co znajduje się w ogrodzie. Doskonale to rozumiemy, dlatego oferujemy estetyczne oświetlenie przed dom – w naszej ofercie znajdują się m.in. oprawy parkowe i oprawy uliczne, które sprawdzą się na zewnątrz, w otoczeniu Twojej budowli. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Bezpieczeństwo to podstawa

Oświetlenie LED do ogrodu zapewnia widoczność wieczorem i nocą. Dzięki niemu możesz poruszać się po terenach zielonych otaczających Twój dom bez obaw, że ulegniesz kontuzjom – dzięki naszym lampom ich prawdopodobieństwo znacznie spada! Co więcej, pełnią one funkcję dekoracyjną. Dla wielu osób nie ma nic piękniejszego podczas relaksu na tarasie niż oświetlenie, które subtelnie rozświetla mrok…

Warto zaznaczyć, że dostępne tu lampy mają uniwersalny design, który dopasuje się do każdego ogrodu niezależnie od tego, w jaki sposób został on urządzony – minimalistyczny, nowoczesny lub inny.

Rozwiązania dobre dla środowiska naturalnego

Oprawy LED to ekologiczne oświetlenie. Dostępne tu lampy są energooszczędne oraz wydajne – potrzebują aż siedem razy mniej energii, by wytworzyć tyle światła w ciągu godziny, co tradycyjna żarówka, a do tego czas ich ekspozycji jest około 30 razy większy. Z tego powodu to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz być ekologiczny, zadbać o środowisko naturalne oraz ograniczyć koszty wymiany sprzętu. Dzięki temu, że nasze lampy są tak żywotne, będą długo pełnić swoją funkcję.

Bardzo ważne, by ekologiczne lampy LED do ogrodu były odporne na czynniki zewnętrzne takie jak wilgoć, skrajne temperatury, silne wiatry czy ulewy. Doskonale to rozumiemy, dlatego sprzedajemy produkty wykonane z grubego szkła oraz odpornego tworzywa sztucznego.

Krótkie podsumowanie

Warto zdecydować się na lampy LED przed dom, ponieważ:

– zwiększają widoczność i bezpieczeństwo wokół domu,
– są bardzo estetyczne,
– są ekologiczne, energooszczędne i wydajne.

Zainteresowany? Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego Voltea!