×

Szanowni Państwo,

 

W związku z obecną sytuacją epidemiczną chcemy poinformować o działaniach jakie podjęliśmy na rzecz zachowania bezpieczeństwa jak również ciągłości pracy w Voltea.

 

To ważne abyśmy wspólnie zadbali o bezpieczeństwo, dlatego większość pracowników centrali jak i sieci sprzedaży Voltea pracuje zdalnie i są dostępni w godzinach pracy firmy pod telefonem i pocztą mailową, sprawnie realizując Państwa potrzeby biznesowe.

 

Nasi Pracownicy są również proszeni o ograniczenie kontaktów społecznych do minimum aby zgodnie z zaleceniami służb medycznych ograniczyć możliwość rozprzestrzeniania się wirusa.

 

Kontakt mailowy i telefoniczny z Voltea przebiega bez zakłóceń.

 

Magazyn logistyczny Voltea działa z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa. Realizacja zamówień i dostaw jest wykonywana na bieżąco za pośrednictwem firmy kurierskiej. Z uwagi na bezpieczeństwo, do odwołania zawiesiliśmy możliwość osobistych odbiorów towaru z siedziby firmy.

 

Nasz sklep internetowy jest dostępny dla Państwa przez całą dobę. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00, za pomocą poczty elektronicznej sklep@ voltea.pl lub pod numerem telefonu 535 263 603

 

 

Jesteśmy przekonani, że wspólnie przezwyciężymy zaistniałą sytuację. Życzymy Państwu i współpracownikom oraz Waszym najbliższym zdrowia !

 

O ewentualnych zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Voltea

+48 52 320 11 36
PL PL

Korzystając z okazji iż mamy początek nowego roku chcieliśmy zaprezentować Państwu połączenie nowoczesności z tradycją 🙂 Kto powiedział, że starego nie można łączyć z nowym? 🙂

Doskonałym przykładem tego połączena jest izba w stanicy ułańskiej, w której zamontowano nasze oświetlenie. Zdjęcie przedstawia izbę w trakcie prac renowacyjnych, a kolejne już po ich zakończeniu. Efekt wow !! 🙂

 

 

Dzięki uprzejmości Fundacji Ułani Króla Jana oraz agencji reklamowej Bogaczewicz chcemy pokazać Państwu krótki film o kontynuatorach ponad 1000 letniej tradycji Jazdy i Kawalerii Polskiej w barwach 20 Pułku Ułanów im. Króla Jana III Sobieskiego. Życzymy wszystkim aby w ten Nowy Rok wejść z takim przytupem jak prezentuje to poniższy film.