×

Szanowni Państwo,

 

W związku z obecną sytuacją epidemiczną chcemy poinformować o działaniach jakie podjęliśmy na rzecz zachowania bezpieczeństwa jak również ciągłości pracy w Voltea.

 

To ważne abyśmy wspólnie zadbali o bezpieczeństwo, dlatego większość pracowników centrali jak i sieci sprzedaży Voltea pracuje zdalnie i są dostępni w godzinach pracy firmy pod telefonem i pocztą mailową, sprawnie realizując Państwa potrzeby biznesowe.

 

Nasi Pracownicy są również proszeni o ograniczenie kontaktów społecznych do minimum aby zgodnie z zaleceniami służb medycznych ograniczyć możliwość rozprzestrzeniania się wirusa.

 

Kontakt mailowy i telefoniczny z Voltea przebiega bez zakłóceń.

 

Magazyn logistyczny Voltea działa z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa. Realizacja zamówień i dostaw jest wykonywana na bieżąco za pośrednictwem firmy kurierskiej. Z uwagi na bezpieczeństwo, do odwołania zawiesiliśmy możliwość osobistych odbiorów towaru z siedziby firmy.

 

Nasz sklep internetowy jest dostępny dla Państwa przez całą dobę. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00, za pomocą poczty elektronicznej sklep@ voltea.pl lub pod numerem telefonu 535 263 603

 

 

Jesteśmy przekonani, że wspólnie przezwyciężymy zaistniałą sytuację. Życzymy Państwu i współpracownikom oraz Waszym najbliższym zdrowia !

 

O ewentualnych zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Voltea

+48 52 320 11 36
PL PL

Rok 2020 będzie w spółce VOLTEA obfitował w bezpośrednie spotkania ze swoimi obecnymi i potencjalnymi branżowymi partnerami biznesowymi. W ramach projektu VOLTEA Biznes Partner spółka zorganizuje kilkanaście regionalnych konferencji z udziałem firm instalatorskich z całego kraju.

Regionalne konferencje odbędą się w każdym województwie. Przedmiotem spotkań będą m.in.:

  • premiery najnowszych modeli lamp LED,
  • propozycje poszerzające zakres współpracy i nowe warunki handlowe,
  • prezentacje sposobów finansowania modernizacji oświetlenia dla klienta końcowego,
  • dyskusja podsumowującą dotychczasową współpracę oraz określenie celów na przyszłość.

Konferencje odbędą się od września do listopada 2019. Przedsiębiorcy, którzy już chcą dokonać zgłoszenia proszeni są o kontakt z działem współpracy.