Voltea +48 52 320 11 36

Aseptica ACTIV

 

Flagowy produkt z linii urządzeń NANOCARE.

Najlepszy na rynku antywirusowy i antybakteryjny panel LED wykorzystujący technologię NANOPROOF®.

Powierzchnia klosza w połączeniu ze specjalistycznymi filtrami zapewnia długoterminową ochronę przed bakteriami, wirusami i grzybami w powietrzu. ASEPTICA® Activ dezaktywuje i hamuje wzrost wszystkich bakterii wirusów i grzybów, które dotkną powierzchni panelu lub przejdą przez filtry. Technologia NANOPROOF® zastosowana na powierzchni panela i wewnątrz filtrów skutecznie zapobiega rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych, oczyszcza powietrze i zapewnia zdrowe i bezpieczne środowisko.

ASEPTICA® Activ jest oprawą niechemiczną, nietoksyczną i nie wymagającą żadnej konserwacji.

Dzięki hybrydowej konstrukcji łączy statyczne działanie wirusobójcze panela LED z aktywnym przyciąganiem zanieczyszczeń przechodzących przez wielopoziomowy system filtrów. Zainstalowane wewnątrz oprawy wentylatory HQ wywołują cyrkulację powietrza w chronionym pomieszczeniu wzmacniając i przyśpieszając przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne działanie oprawy.

Powierzchnia panela utrzymuje właściwości również gdy oprawa nie świeci. Wygodę obsługi oprawy ASEPTICA® ACTIV zapewnia ergonomiczny pilot umożliwiający niezależne sterowanie siłą cyrkulacji powietrza i natężeniem przyjemnego dla oka oświetlenia.

 

 

Napięcie zasilania: 90-264V 50/60Hz

Moc: 55w

Współczynnik mocy: >0,9

Strumień świetlny: 2800 lm

Temperatura barwowa: 5000K

Stopień odwzorowania barw: Ra>80

Kąt świecenia: 110°

Stopień szczelności: IP20

Klasa ochronności: I

Zakres temp. pracy : -20°C do +40°C

Wymiary: 600 x 600 x 90 mm

Masa: 8 kg