Voltea +48 52 320 11 36

BEZDOTYKOWE LAMPY LED

WALKA Z ROZPRZESTRZENIANIEM SIĘ KORONAWIRUSA

 

 

Czas w jakim przyszło nam żyć jest niezmiernie trudny. Musimy zmierzyć się z zagrożeniem jakie niesie dla nas nowy wirus. Z pewnością jest to sytuacja niekomfortowa, wywołująca w nas wewnętrzny niepokój. Nie do końca wiemy jak postępować, jak zabezpieczyć się aby nie zachorować lub nie zarazić siebie i bliskich. Nasze poczucie bezpieczeństwa z pewnością jest zachwiane.

Pomimo tych skrajnych, nie do końca przyjemnych emocji występujących w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, mamy wyjście. Nie musimy przecież siedzieć bezczynnie i czekać na najgorsze. Możemy podjąć wspólnie szereg działań, które mogą uchronić nas przed zachorowaniem lub chociaż ograniczyć taką możliwość.

Oprócz powszechnie już nam znanych metod, takich jak: dokładne mycie i dezynfekcja rąk, unikanie miejsc, gdzie przebywa dużo osób, znajduje się również dbałość o ograniczenie kontaktu z powierzchniami przedmiotów ogólnodostępnych. Są one doskonałym siedliskiem wirusów, grzybów i bakterii. O ile w naszym otoczeniu domowym jesteśmy w stanie zadbać o czystość, blatów, stołów, klamek, biurek czy włączników światła, o tyle np. na wspólnej klatce schodowej, korytarzu, w piwnicy czy w toalecie w naszych miejscach pracy, już nie.

Dochodzimy zatem do wniosku iż używanie tradycyjnego oświetlenia sterowanego włącznikami niesie za sobą zagrożenie zakażenia koronawirusem. Co zatem możemy z tym zrobić?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: wymienić oświetlenie na BEZDOTYKOWE LED. Dzięki takiej modernizacji eliminujemy włączniki światła będące potencjalnym nośnikiem wirusów i bakterii.

Nasza firma już od dekady zajmuje się szybkim i skutecznym montażem takiego oświetlenia. Nie trzeba wcale wymieniać instalacji i okablowania. Wystarczy zdemontować stary plafon, zamontować nowy BEZDOTYKOWY LED i zamaskować włącznik światła.

Jeśli nie zdążyliście Państwo zmodernizować oświetlenia przed wybuchem pandemii to jest to ostatni moment aby uporać się z tym problemem i włączyć czynnie w ograniczenie rozprzestrzeniania wirusa.

 

W trosce o Państwa, o bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników, nasze ekipy montażowe pracują szybko, z zastosowaniem wszystkich możliwych zasad higienicznej pracy. Używają podczas prac rękawiczek oraz maseczek. Wymieniając tradycyjne oświetlenie na BEZDOTYKOWE LED odniesiesz również inną korzyść: zaoszczędzisz przy okazji na rachunkach za energię elektryczną, i to dość znacznie, co najmniej 40% !!

Włącz się zatem w ogólnopolską akcję walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i wymień oprawy na BEZDOTYKOWE LED. Zyskasz większe poczucie bezpieczeństwa, ograniczysz namnażanie się wirusów i bakterii, zyskasz komfortową obsługę oświetlania oraz obniżysz rachunki za prąd.

Życzymy wszystkim

pogodności i odporności

Zespół Voltea