Voltea +48 52 320 11 36

Do wyboru mamy modele z czujnikiem ruchu i zmierzchu lub wersje bez nich, które sprawdzą się w rzadko odwiedzanych przez nas pomieszczeniach. W ofercie Voltea nie brakuje również downlightów, które też warto poznać. Czego powinniśmy użyć do biura, a co do piwnicy? Co z oświetleniem przed domem?

Klatki schodowe oraz korytarze

Przytoczmy model Tina Duocontrol, który cechuje się dobrze zaprojektowanym modułem LED i kloszem równomiernie rozpraszającym światło. Plafon ma zdalnie programowany sterownik czujnika ruchu i zmierzchu, a opcjonalny pilot zapewnia dostosowanie trybu pracy urządzenia do własnych preferencji. Ponadto zarówno obudowa, jak i klosz zostały wykonane z poliwęglanu, co w połączeniu z wysoką klasą szczelności i łatwym montażem sprawia, że model ten doskonale odnajdzie się zewnątrz lub wewnątrz domostwa.

Drugim modelem są Ekrany Nova, które dzięki zaawansowanym funkcjom połączonym z kunsztowną oprawą i energooszczędnym, automatycznym oświetleniem LED oferują doskonałe oświetlenie korytarzy lub wejścia do klatek schodowych. Urządzenie reaguje na ruch, a także na poziom natężenia zewnętrznego oświetlenia, a wszystko to może być z łatwością regulowane.

Salon, biuro i inne pomieszczenia

Modelem przeznaczonym do instalacji nawierzchniowej lub wpuszczanej w sufit jest downlight Combi18W, którego oprawa charakteryzuje się świetnym współczynnikiem oddawania barw przy znacznie zminimalizowanej pulsacji strumienia światła, co świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych oraz gabinetach. Podobnym rozwiązaniem jest oświetlenie Pancake 18 lub 24W, a także modele Hashtag, Ceber, Drum oraz Must, które też zachwycają działaniem i jakością wykonania.

Garaże, piwnice i warsztaty

Do pomieszczeń narażonych na podwyższoną wilgotność i zapylenie polecamy modele Haler Next LED, które cechują się szczelnością IP65 i poliwęglanową obudową odporna na niesprzyjające warunki. Wszystko to przy najwyższej skuteczności świetlnej. Podobnym rozwiązaniem są urządzenia Compact XL. A co z oświetleniem przed domem? Sprawdzą się lampy parkowe na przykład model Carina, z kloszem efektownie rozpraszającym strumień światła i ograniczającym przywieranie zanieczyszczeń.