×

Szanowni Państwo,

 

W związku z obecną sytuacją epidemiczną chcemy poinformować o działaniach jakie podjęliśmy na rzecz zachowania bezpieczeństwa jak również ciągłości pracy w Voltea.

 

To ważne abyśmy wspólnie zadbali o bezpieczeństwo, dlatego większość pracowników centrali jak i sieci sprzedaży Voltea pracuje zdalnie i są dostępni w godzinach pracy firmy pod telefonem i pocztą mailową, sprawnie realizując Państwa potrzeby biznesowe.

 

Nasi Pracownicy są również proszeni o ograniczenie kontaktów społecznych do minimum aby zgodnie z zaleceniami służb medycznych ograniczyć możliwość rozprzestrzeniania się wirusa.

 

Kontakt mailowy i telefoniczny z Voltea przebiega bez zakłóceń.

 

Magazyn logistyczny Voltea działa z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa. Realizacja zamówień i dostaw jest wykonywana na bieżąco za pośrednictwem firmy kurierskiej. Z uwagi na bezpieczeństwo, do odwołania zawiesiliśmy możliwość osobistych odbiorów towaru z siedziby firmy.

 

Nasz sklep internetowy jest dostępny dla Państwa przez całą dobę. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00, za pomocą poczty elektronicznej sklep@ voltea.pl lub pod numerem telefonu 535 263 603

 

 

Jesteśmy przekonani, że wspólnie przezwyciężymy zaistniałą sytuację. Życzymy Państwu i współpracownikom oraz Waszym najbliższym zdrowia !

 

O ewentualnych zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Voltea

+48 52 320 11 36
PL PL

Lisi Ogon gmina Białe Błota 

 

W tej swojsko i polsko nazwanej miejscowości, na ulicy Bydgoskiej pod numerem 19a, stanęła nowa siedziba spółki VOLTEA. Malownicza miejscowość, jak również gmina Białe Błota przylegają do Bydgoszczy.

Jak podaje Wikipedia : „Ślady osadnictwa na terenie Lisiego Ogona pochodzą z okresu środkowe epoki kamiennej (6 tys. lat p.n.e.), wkrótce po ustąpieniu lodowca”

Przeprowadzka wszystkich pracowników, produkcji i magazynu w okresie zimowym, to było spore wyzwanie logistyczne. Wszystko jednak przebiegło sprawnie i od stycznia 2019 roku cała firma działa pod nowym adresem.

Znacznie większa jest teraz powierzchnia produkcyjna. Wiąże się to ściśle z planami stałego poszerzania asortymentu, m.in. poprzez zwiększenie liczby rodzajów oraz nowe  konfiguracje lamp LED.