Voltea +48 52 320 11 36

Czyszczenie magazynu

Nadwyżki w towarze to świetna okazja na złapanie fabrycznie nowych i objętych 24 miesięczną gwarancją energooszczędnych opraw, które znajdują się na stronie firmy Voltea. Co jest do wyboru?

Downlighty

Czyszcząc magazyn, wzięliśmy pod uwagę oprawy oświetleniowe LED. Cechują się one niskimi kosztami eksploatacyjnymi i doskonałymi parametrami, co jest obowiązkowe we współczesnych domostwach. Wśród naszych produktów, warto wyróżnić:

 • Oprawy natynkowe – DART 24W, DART-X, TAP 18W, MUST 20W, BOX 12W, DRUM, NC, NS oraz CEBER. Można je montować dwojako – na suficie lub na ścianie, jednak będzie to zależne od indywidualnych preferencji i charakteru urządzenia,
 • Oprawy do montażu wpuszczanego — PANCAKE 18W, DLC 18W, DLS, FLEXA i SWING. Zalecamy je ze względu na różnorodność montażu, dzięki której oprawy można dostosować do indywidualnych preferencji.
 • Zarówno do montażu nawierzchniowego, jak i wpuszczanego w sufit polecamy oprawy COMBI 18W, które nadają się do klatek schodowych i korytarzy w biurach, szkołach i pomieszczeniach domowych.

  Oprawy liniowe LED

  Co łączy energooszczędność z estetyką? Oprawy liniowe LED, które zapewniają estetyczne i praktyczne oświetlenie wnętrz. Czyszczenie magazynu objęło nowoczesne modele, które można instalować natynkowo lub w sposób zwieszany. Należą do nich:

 • KLASA 36W, w których zjawisko tętnienia światła zostało zredukowane do minimum. Przydadzą się w biurach, sklepach, salach wykładowych
 • Oprawy hermetyczne HALER 2X9W o wysokiej szczelności i optymalnej długości.
 • Polecamy też oprawy liniowe AULA, które mogą być zawieszane za pomocą linek dołączonych do zestawu.

  Panele LED i akcesoria

  Prawdziwą funkcjonalnością cechują się panele Aseptica NANO/AKTIV oraz Aseptica ULTRA. Pierwszy ma funkcję oczyszczania powietrza, co mogą wykorzystać placówki medyczne czy gabinety stomatologiczne. Z kolei drugi, to panel Aseptica ULTRA z funkcją dezynfekcji powietrza, który zalecamy do szybkiego odkażania laboratoriów i gabinetów zabiegowych. Zapraszamy do skorzystania z oferty Voltea! Wietrzenie magazynów potrwa do wyczerpania zapasów, więc warto się pospieszyć. Produkty z naszej wirtualnej półki docierają nawet w 24h!