Voltea +48 52 320 11 36

To, czy miejsce pracy będzie sprzyjać wykonywaniu codziennych obowiązków, zależy od wielu czynników – temperatury, czystości w pomieszczeniu czy sposobu, na jaki jest urządzone. Wielką rolę odgrywa tu również odpowiednie oświetlenie. Dlaczego? Jak je dobrać, by pracownicy czuli się komfortowo? Dowiesz się tego w poniższym artykule.

Wpływ świateł na pracę

Oświetlenie zbyt intensywne lub o ciepłej barwie może niekorzystnie wpływać na koncentrację pracowników, a w efekcie na ich wydajność oraz jakość wykonywanych zadań. Z tego powodu warto sięgnąć po panele LED, które emitują białe, neutralne światło. Jeśli to właśnie ich szukasz, dobrze się składa – mamy je w naszej ofercie! Sprzedajemy m.in. panele LED sufitowe z poliwęglanowymi, beżowymi diodami, które rozjaśnią każdy kąt pokoju światłem przypominającym dzienne (ma ono temperaturę barwową 4000K), o ujednoliconym wskaźniku oświetlenia (UGR) mniejszym niż 19. To znaczy, że nie są nadmiernie oślepiające i nadają się do biura, gdzie tworzą komfortowe warunki pracy.

Zadbaj o widoczność na stanowisku

Nie tylko moc czy odcień emitowanego światła ma znaczenie. Równie ważne jest odpowiednie rozmieszczenie paneli. Czy chodzi o plafony wpuszczane w sufit, czy inne oświetlenie LED, należy zadbać, by zapewniały widoczność na stanowisku. Z tego powodu warto umieścić je nie tylko na suficie, ale również w pobliżu biurka, stołu czy innego miejsca pracy – ekran komputera czy notatki powinny być widoczne!

Taki efekt pozwoli Ci uzyskać nasz plafon beżowy, który możesz zamontować na ścianie tuż obok stanowiska pracy.

Oszczędność, wygoda, wytrzymałość – oto nasze lampy

Dostępne tu panele sufitowe, beżowe plafony i inne produkty LED są energooszczędne. Dzięki nim nie tylko zapewnisz odpowiednią widoczność pracownikom w biurze, ale zmniejszysz też koszty związane z energią elektryczną. Co więcej, sprzedajemy modele sterowane zdalnie za pomocą pilota COMPACT XL Duomatic-R – z łatwością zmienisz natężenie światła!

Warto zaznaczyć, że oferujemy oprawy sufitowe z solidną, szczelną i twardą obudową, która jest odporna na pęknięcia, otarcia oraz wgniecenia, a do tego działanie wilgoci. Dzięki temu posłużą przez długi czas. Sięgnij po nasze oprawy, beżowe plafony i inne produkty, jeśli zależy Ci na komforcie swoich pracowników!