×

Szanowni Państwo,

 

W związku z obecną sytuacją epidemiczną chcemy poinformować o działaniach jakie podjęliśmy na rzecz zachowania bezpieczeństwa jak również ciągłości pracy w Voltea.

 

To ważne abyśmy wspólnie zadbali o bezpieczeństwo, dlatego większość pracowników centrali jak i sieci sprzedaży Voltea pracuje zdalnie i są dostępni w godzinach pracy firmy pod telefonem i pocztą mailową, sprawnie realizując Państwa potrzeby biznesowe.

 

Nasi Pracownicy są również proszeni o ograniczenie kontaktów społecznych do minimum aby zgodnie z zaleceniami służb medycznych ograniczyć możliwość rozprzestrzeniania się wirusa.

 

Kontakt mailowy i telefoniczny z Voltea przebiega bez zakłóceń.

 

Magazyn logistyczny Voltea działa z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa. Realizacja zamówień i dostaw jest wykonywana na bieżąco za pośrednictwem firmy kurierskiej. Z uwagi na bezpieczeństwo, do odwołania zawiesiliśmy możliwość osobistych odbiorów towaru z siedziby firmy.

 

Nasz sklep internetowy jest dostępny dla Państwa przez całą dobę. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00, za pomocą poczty elektronicznej sklep@ voltea.pl lub pod numerem telefonu 535 263 603

 

 

Jesteśmy przekonani, że wspólnie przezwyciężymy zaistniałą sytuację. Życzymy Państwu i współpracownikom oraz Waszym najbliższym zdrowia !

 

O ewentualnych zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Voltea

+48 52 320 11 36
PL PL

JESIENNE NOWOŚCI 2019

 

Za oknem temperatura coraz niższa. Lato za chwilę ustąpi miejsca jesieni. W ofercie Voltea jednak temperatua pozostaje nadal wysoka ! Jesień obfitować będzie w nowości ! Zaczęliśmy od prezentacji poszerzonej rodziny opraw OPTICAN 🙂 która wiedzie prym w kategorii opraw ulicznych. (Link do artykułu z Opticanem znajdziesz tutaj )

 

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić 5 zupełnie nowych pozycji z naszego katalogu. Są to oprawy do zastosowania wewnętrznego. Doskonale nadają się do montażu w obiektach typu:

 

*hotele, części wspólne budynków wielorodzinnych

*centra handlowe, galerie, butiki

*gastronomia, restauracje, kawiarnie

*biura, urzędy, szkoły

*kliniki, gabinety, szpitale, przychodnie

*pomieszczenia mieszkalne

 

 

MUST, PANCAKE, SWING, TAP, DART-X bo to o nich mowa dostępne są w różnych konfiguracjach. Posiadają zróżnicowane sposoby montażu od natynkowego po montaż w sufitach podwieszanych.

Bezdyskusyjnie wyróżniają się niewielkimi rozmiarami, bardzo dobrą jakością wykonania i niepowtarzalnym designem. Wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów co przekłada się na ich właściwości świetlne. Podsumowując – wysoka jakość zamknięta w małej oprawie !

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Voltea